Loader

Oferta pracy

LOCO Real Estate od 2010 roku specjalizuje się w wynajmie apartamentów i domów na terenie Warszawy oraz w Konstancinie-Jeziorna. W swojej ofercie posiadamy mieszkania i domy na rynku wtórnym i pierwotnym. Obsługujemy prestiżowych klientów takich, jak ambasady, instytucje międzynarodowe oraz największe światowe firmy działające w Polsce. Świadczymy usługi na rzecz m.in. Ernst&Young, Jeronimo Martins, PWC, Ikea, Air Berlin, BZWBK, Huawei, Hugo Boss itp.

Doradca ds. nieruchomości

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Podczas szeroko rozumianego wprowadzenia, przedstawimy Ci podstawowe zadania doradcy nieruchomości (k/m). W koordynacji z szefostwem jak i samodzielnie będziesz obsługiwać ekskluzywnych klientów od strony popytowej oraz podażowej. Oprócz klasycznego pośrednictwa powierzymy Ci stałą opiekę nad klientami korporacyjnymi. Na indywidualnej ścieżce rozwoju postaramy się wydobyć Twoje unikalne zdolności i będziemy je wspólnie rozwijać pod kątem biznesu

Wymagania

Będziesz idealnym kandydatem/ką jeśli pochodzisz ze stolicy bądź dobrze znasz topografię miasta, jesteś absolwentem/ką wyższej szkoły z kierunków ekonomicznych, politycznych, lingwistycznych bądź też pokrewnych. Przekonasz Nas do siebie mocno rozwiniętymi umiejętnościami pewnej prezentacji swojej osoby oraz zdolnościami interpersonalnymi. Dzięki mocno rozwiniętym analitycznym umiejętnościom i koncepcyjnym myśleniu, udaje Ci się szybko i efektywnie reagować na prawdziwe potrzeby klientów, płynnie władasz językiem polskim i angielskim. Twoim atutem będzie znajomość drugiego języka obcego.

Oferujemy

Oferujemy Ci ambitną i różnorodną działalność w firmie średniej wielkości, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju. Od początku Twojej działalności zapewnimy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, klientów, oferty nieruchomości oraz zarobki umożliwiające życie na wysokim poziomie.

Gwarantujemy poufność. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez LOCO Sp. z o.o.sp.k. danych osobowych w celach rekrutacji.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Złóż aplikację

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Prosimy o nawiązanie kontaktu w formie listu motywacyjnego.